Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський науково-практичний семінар працівників Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти

12.12.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

10 грудня 2013 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено міський науково-практичний семінар з теми «Профілактика дитячої тривожності, профілактика стресів перед іспитами». Семінар ставив за мету сприяння розвитку компетентності практичних психологів з питання профілактики розладів психічного здоров’я старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста в умовах реалізації нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти; розширення теоретичного та практичного досвіду роботи практичних психологів щодо профілактики екзаменаційного стресу старшокласників та формування стресостійкості.

Психологічний супровід навчально-виховного процесу в Караванській ЗОШ здійснює практичний психолог ЦППСР, спеціаліст ІІ категорії Гаєвська Л.В. В доповіді Людмили Валентинівні розглянуто теоретичні аспекти психологічних феноменів «стрес», «тривожність», причини їх виникнення та наслідки впливу на емоційно- особистісну сферу учнів 11-х класів; визначено шляхи роботи практичного психолога щодо попередження та усунення тривожності старшокласників, що виникає під час підготовки до іспитів, попередження екзаменаційного стресу, що відбувається під час складання іспитів.

Практичне заняття з учнями 11-го класу Караванської ЗОШ ставило за мету профілактику тривожності старшокласників під час підготовки та складання іспитів; розширення теоретичного та практичного досвіду роботи практичних психологів щодо профілактики екзаменаційного стресу старшокласників та формування стресостійкості.

Переглядів: 876 Повернутись