Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства

12.12.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

11.12.2013 на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся міський теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства за темою: „Шляхи розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін”. Семінар розпочався згідно плану проведення о 09.20. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів суспільствознавства із шляхами розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін  умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти; показати впровадження елементів інноваційних технологій як одного зі шляхів формування пізнавальної активності учнів.  

Розпочала семінар заступник директора з НВР Білоус В.В., яка ознайомила присутніх з планом семінару. Теоретичну частину семінару представив вчитель історії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6 Кривега Д.С., який підготував доповідь у вигляді презентації за темою: «Шляхи розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін». Доповідь була ґрунтовною, змістовною. Основна увага приділялась впровадженню нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти; особливостям проведення уроків історії у 5-х класах.

Практичну частину семінару продовжила вчитель історії Дьяконова Ю.О., яка провела урок з історії (інтегрованого курсу) у 6 класі  за темою "Давня Індія". З метою мотивації навчальної діяльності учнів вчителем було продемонстровано відео презентацію "Подорож до Індії". Під час уроку було використано метод «Дерево очікування», роботу в групах, проблемне питання. Учні працювали з картою, з документом «Природно – кліматичні умови у Стародавній Індії». На етапі рефлексії Юлія Олнксандрівна використала інтерактивну гру "Чарівна скринька".  

Продовжився практичний блок виховною діяльністю для учнів 5-9 класів "В гостях у Кліо", який проводила вчитель історії Дьяконова Ю.О. Форма проведення – історичний театр. Мета заходу – розвивати інтелект учнів через заохочення до вивчення історії; виховувати почуття любові до Вітчизни, почуття патріотизму та гордості за своїх великих предків. Учні інсценували уривки з давньогрецьких міфів, з повіті М.Гоголя «Тарас Бульба». Слід відзначити вдало підібраний музичний супровід, костюми юних акторів.

Після закінчення семінару у блоці «Хвилинка методиста» методист ММК Сітенко В.М. проаналізувала проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 

Методист ЛММК Сітченко В.М.

Переглядів: 821 Повернутись