За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Діяльність міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

10.04.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

З метою забезпечення ефективного впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти  08 квітня 2013 року на базі Люботинського МНВК було проведено організаційно-методичну нараду керівників міських методичних об’єднань на тему «Діяльність міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», у якій взяло участь 18 керівників ММО та методисти міського методичного кабінету.

Завідуюча методичним кабінетом Сіренко С.М. розкрила основні напрями діяльності міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Держстандарту, звернула увагу на нормативне забезпечення, навчальні плани та програми, за якими буде організовано навчально-виховний процес у 5 класі. Сіренко С.М. наголосила на необхідності реалізації принципів наступності та змісту початкової та базової загальної середньої освіти в умовах уведення нових Державних стандартів.

Бойко Л.М., завідуюча ЦППСР, провела заняття – тренінг «Психолого-педагогічний супровід упровадження нового Державного стандарту», під час якого розкрила вікові та психологічні особливості учнів молодшого підліткового віку, особливості методики викладання у 5 класі.

Після наради відбулися секційні засідання методичних об’єднань вчителів математики, української мови та літератури, хімії, біології, інформатики, історії, іноземної мови, предметів художньо-естетичного циклу, основ здоров’я та фізичної культури на тему «Реалізація принципів наступності та змісту початкової та базової загальної середньої освіти в умовах уведення нових Державних стандартів», під час яких вчителі-предметники ЗНЗ міста Люботина опрацювали галузі нового Держстандарту, навчальний план та познайомилися з особливостями навчальних програм, за якими буде здійснюватися навчання у 5 класі.

Завідуюча ММК Сіренко С.М.

Переглядів: 795 Повернутись