Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу

21.02.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

     21 лютого 2013 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся   теоретично-практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу за темою: «Впровадження ІКТ та інноваційних  технологій як одного із шляхів підвищення якості знань з предметів художньо-естетичного циклу». Мета семінару – ознайомити з різними підходами використання ІКТ та інноваційних технологій як одним із засобів підвищення якості освіти на уроках з предметів художньо-естетичного циклу, показати їх  вплив на результативність навчально-виховного процесу та впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

     Інформаційно-презентаційний блок був представлений пролонгованою доповіддю вчителів художньо-естетичного циклу ЗОШ № 3 : вчителя музики Птиченко Г. В. та вчителя образотворчого мистецтва Бондар О. С.

    Практична частина семінару розпочалась о 09.40 (згідно плану) уроком музичного мистецтва у 1-А класі, який провела вчитель музики Люботинської ЗОШ № 3 Птиченко Г. В. за темою: "Це – моя Україна".  . Під час уроку учні здійснили уявну подорож Україною разом з козаками, завітали на українське свято, ознайомились з народними піснями, народним таночком "Козачок", учні самостійно виконували танцювальні рухи під пісню "Веселі черевички", інсценували народну пісню "Два півника", відкрили скарбницю української пісні.

     Згідно плану семінару о 10-30 учитель образотворчого мистецтва Бондар Олена Сергіївна представила фрагмент уроку у 7 класі за темою "Екстер'єр та інтер’єр. Поняття фронтальної перспективи." Метою уроку було познайомити учнів з поняттями  "екстер'єр", "інтер'єр", та фронтальною перспективою, виробити практичні навички зображення інтер’єру з різних точок зору, розвивати образно-просторове мислення та уяву.

Яскраво  проведено виховну діяльність "Кожен край має свій звичай", присвяченої міжнародному дню рідної мови. Метою даної діяльності було поглиблення знань дітей про України, розвиток в учнів інтересу  до історії, звичаїв, символів України. Свято підготувала вчитель початкових класів Гробова Н. О.  

Членами ММО вчителів художньо-естетичного циклу вирішено, що семінар проведено на високому рівні.

 

 

         Методист ЛММК                                         Лампанченко К. В.

Переглядів: 945 Повернутись