Архів за 2023 рік
Архів за 2022 рік
Архів за 2021 рік
Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу

21.02.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

     21 лютого 2013 року на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся   теоретично-практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу за темою: «Впровадження ІКТ та інноваційних  технологій як одного із шляхів підвищення якості знань з предметів художньо-естетичного циклу». Мета семінару – ознайомити з різними підходами використання ІКТ та інноваційних технологій як одним із засобів підвищення якості освіти на уроках з предметів художньо-естетичного циклу, показати їх  вплив на результативність навчально-виховного процесу та впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

     Інформаційно-презентаційний блок був представлений пролонгованою доповіддю вчителів художньо-естетичного циклу ЗОШ № 3 : вчителя музики Птиченко Г. В. та вчителя образотворчого мистецтва Бондар О. С.

    Практична частина семінару розпочалась о 09.40 (згідно плану) уроком музичного мистецтва у 1-А класі, який провела вчитель музики Люботинської ЗОШ № 3 Птиченко Г. В. за темою: "Це – моя Україна".  . Під час уроку учні здійснили уявну подорож Україною разом з козаками, завітали на українське свято, ознайомились з народними піснями, народним таночком "Козачок", учні самостійно виконували танцювальні рухи під пісню "Веселі черевички", інсценували народну пісню "Два півника", відкрили скарбницю української пісні.

     Згідно плану семінару о 10-30 учитель образотворчого мистецтва Бондар Олена Сергіївна представила фрагмент уроку у 7 класі за темою "Екстер'єр та інтер’єр. Поняття фронтальної перспективи." Метою уроку було познайомити учнів з поняттями  "екстер'єр", "інтер'єр", та фронтальною перспективою, виробити практичні навички зображення інтер’єру з різних точок зору, розвивати образно-просторове мислення та уяву.

Яскраво  проведено виховну діяльність "Кожен край має свій звичай", присвяченої міжнародному дню рідної мови. Метою даної діяльності було поглиблення знань дітей про України, розвиток в учнів інтересу  до історії, звичаїв, символів України. Свято підготувала вчитель початкових класів Гробова Н. О.  

Членами ММО вчителів художньо-естетичного циклу вирішено, що семінар проведено на високому рівні.

 

 

         Методист ЛММК                                         Лампанченко К. В.

Переглядів: 1377 Повернутись