Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Проведено теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров’я

15.10.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

11 жовтня 2012 року на базі Люботинської ЗОШ №6 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів основ здоров’я шкіл м. Люботина за темою "Життєві навички – запорука формування здоров'я зберігаючої компетентності". Метою семінару було ознайомити вчителів основ здоров'я ЗНЗ міста з методикою формування життєвих навичок людини щодо поведінки в стандартних та надзвичайних ситуаціях шляхом використання тренінгової технології; показати переваги інтерактивних форм навчання та виховання як одного із засобів формування здоров'язберігаючої компетентності учнів. На семінарі були присутні 8 вчителів основ здоров’я шкіл міста та методист ЛММК Хлистун Н.І. 

Вчителі школи представили мультимедійну презентацію "Життєві навички – запорука формування здоров'язберігаючої компетентності" Вчитель основ здоров’я Чудная О.В. розповіла про методи навчання життєвим навичкам, про застосування інтерактивних методів на уроках основ здоров'я і показала урок у 5 кл. на тему "Ти – пасажир у громадському транспорті". Метою вчителя було у формі тренінгу, рольової гри проаналізувати з учнями правила поведінки у громадському транспорті (метро, маршрутному таксі, автобусі), дати рекомендації, як уникнути небезпечних ситуацій у громадському транспорті, сформувати навички надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Король Н.В., вчитель початкових класів провела з учнями 1класу ситуаційно-рольову гру "Мій друг – світлофор". Діти разом із казковими героями відгадували загадки, аналізували поведінку мультяшних героїв, виконували практичні завдання.

Підводячи підсумки семінару, вчителі висловили думку, що семінар проведено на високому науково-методичному рівні. Присутні, особливо молоді колеги, взяли багато корисного для себе: використання ІКТ та тренінгів; застосування інтерактивних форм роботи на різних етапах уроку; побачили проведення тестової перевірки знань учнів.

Переглядів: 1153 Повернутись