Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Мітинг в Старому Люботині

10.05.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 травня 2012 року традиційно колективом учнів і учителів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 був проведений урочистий мітинг, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На святі були присутні жителі Старого Люботина, ветерани Великої Вітчизняної війни Томах Григорій Петрович і Солостіянов Анатолій Васильович, які отримали привітання від колективу школи, привітання і подарунки від депутата Люботинської міської ради Нечипоренка Сергія Олександровича. Під час мітингу звучали проникні слова подяки всім, хто визволив країну від німецько-фашистських загарбників, пісні у виконанні Стьопіної Анни, учениці 11 класу, Луценко Марини, учениці 4 класу, учителів школи Будькової М.В. та Чурілова Є.В.

Незамінними атрибутами свята завжди є почесний військовий караул учнів школи біля братської могили, покладання гірлянди слави, виготовленої старшокласниками, квітів і вінків від жителів мікрорайону. Вперше за останні роки всім присутнім на мітингу були представлені найкращі роботи конкурсу малюнків учнів школи до Дня Перемоги, переможцями якого у двох вікових групах стали Леухіна Анастасія, учениця 1 класу, Ляшенко Вероніка, учениця 3 класу, Іванченко Діана, учениця 2 класу, Кучмін Олександр і Кучмін Сергій, учні 5 класу, Віннік Лариса, учениця 10 класу.

Переможці конкурсу малюнків також отримали подарунки від депутата Люботинської міської ради Нечипоренка Сергія Олександровича. Прикрасила подію також колона військової техніки, організована воїнами – афганцями і депутатами Люботинської міської ради Черняковим С.М., Маліком В.Г.,  що пройшла  вулицею Полтавський шлях і взяла участь у мітингу.

Пахомова Н.М., директор школи

Переглядів: 861 Повернутись