За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар вчителів інформатики

07.05.2012 | Розмістив: В.В. Стрілець

27 квітня у гімназії пройшов практичний семінар учителів інформатики міста з теми "Розвиток творчих здібностей та обдарувань учнів, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики та в позаурочнийковтуном час".

Мета семінару: ознайомити учасників семінару з теоретичними основами та практичним досвідом учителів інформатики гімназії щодо формування загальнонавчальних навичок та умінь учнів, із прийомами розвитку творчих здібностей та обдарувань учнів на уроках інформатики та в позаурочний час; показати застосування проектних технологій при вивченні інформатики; навчити вчителів інформатики створювати тести засобом MyTestX та впроваджувати тестові технології під час організації навчально-виховного процесу.

У рамках семінару вчителів інформатики міста було ознайомлено з досвідом роботи вчителів гімназії з даної теми, вчителем інформатики гімназії Ковтуном С.В. було проведено майстер-клас з теми «Впровадження комп'ютерних тестових технологій для оцінки знань на уроках інформатики», під час уроку у 9-А класі учні захищали проектні роботи з тем: "2012 рік - рік спорту та здорового способу життя", "Історія розвитку обчислювальної техніки", "Комп'ютери XXI століття", "Світ WWW.Україна", "Нанотехнології та мікроелектроніка". Семінар було проведено на достатньому науково-методичному рівні.

Переглядів: 767 Повернутись