Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи за темою: "Розвиток соціальних компетенцій учнівської молоді шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та роботи учнівського самоврядування"

20.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК 19 квітня 2012року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи за темою: "Розвиток соціальних компетенцій учнівської молоді шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та роботи учнівського самоврядування".

Метою семінару було ознайомлення заступників директорів з виховної роботи з системою роботи педагогічного колективу щодо впровадження активних форм виховної діяльності та організацію учнівського самоврядування. Досвід роботи педагогічного колективу з даного питання висвітлила у своїй доповіді заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Шульженко В.О.

Учасники семінару мали змогу познайомитися з діяльністю учнівського самоврядування школи, до складу якого входять дитяча організація «Країна Барвінкова» (1-4 класи), учнівська організація «Едельвейс» (5-8 класи) та орган учнівського самоврядування «САМ» (9-11 класи).

Урочистим та зворушливим для дітей 1-4 класів та їх батьків стала святкова лінійка-звіт «Посвята в барвінчата», яку разом з дітьми підготували вчителі початкових класів. Лідери учнівської організації «Едельвейс», учні 5-8 класів представили «Портфоліо класу», в яких презентували цікаву та різноманітну життєдіяльність своїх класних колективів. Змістовний диспут-тренінг «Проблеми батьків та дітей у сучасному суспільстві» провела педагог-організатор Малік О.І. Учні 9-11 класів показали уміння висловлювати свою думку, аналізувати, вирішувати проблеми взаємодії з батьками.

Під час підведення підсумків семінару заступники директорів з виховної роботи висловили свої думки та побажання щодо проведених форм виховної діяльності та зазначили, що семінар проведено на достатньому науково-методичному рівні.

Сіренко С.М., завідуюча міським методичним кабінетом.

Переглядів: 1333 Повернутись