Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар "Роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу"

19.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу 18 квітня 2012 р. на базі загальноосвітньої школи №5 відбувся теоретично-практичний семінар "Роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу". Метою даного заходу було розкрити роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів художньо-естетичного циклу, ознайомити з досвідом роботи учителів музики та образотворчого мистецтва щодо активізації творчої діяльності учнів та при організації гурткової роботи, висвітлити шляхи підвищення творчої активності школярів.

Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню педагогів з досвідом роботи вчителів Мозгової Л.М.та Вакар Т. Л. щодо ролі особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу.

Практична частина семінару була представлена уроком музичного мистецтва в 6 класі із використанням ІКТ за темою «Король вальсу», під час якої учні ознайомились з біографією та творчістю видатного композитора Іоганна Штрауса.

Позакласна робота була представлена заняттям гуртка "Бісероплетіння" на тему "Етнічні культури у бісероплетінні. Візерунки, орнаменти. Багатошарове плетіння".

В заключній частині семінару досвідом роботи поділились вчителі, що атестувалися Волошина Т. І. і Будьоний В. М.

Лампанченко К. В., методист ЛММК

Переглядів: 1252 Повернутись