За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

3.04.2012 р. відбувся теоретично - практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”

26.04.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

23.04.2012 р. відбувся  теоретично - практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”, який проходив на базі Люботинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 3. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста. Мета семінару – показати роль інтерактивних методів та форм розвитку комунікативних навичок учнів на уроках та в позаурочний час як одного із факторів підвищення продуктивності навчально – виховного процесу". Теоретичну частину семінару презентували вчителі англійської мови Люботинської ЗОШ № 3 Івченко Т.О. та Бондаренко М.А., які представили комп’ютерну презентацію за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”. Основна увага в доповіді приділялась формуванню усної мовленнєвої компетенції учнів на різних етапах уроку. Також вчителі англійської мови більш детально зупинились на різних формах роботи:  індивідуальній, парній та груповій. Було детально обговорено використання проектної роботи з учнями. Підсумовуючи свій виступ, Івченко Т.О. та Бондаренко М.А. зазначили, що в результаті чітко спрямованої роботи щодо формування комунікативної компетентності, розвитку і підтримці інтересу до вивчення іноземної мови шляхом поєднання інтерактивних та ІК-технологій.

Практична частина семінару розпочалась о 09.40 уроком англійської мови у 7-А класі, який проводила вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ № 3 Івченко Т.О. за темою: "Shop and shopping" (парна, групова, фронтальна робота, міні - проект). Мета уроку: розвивати пізнавальну та мовну активність учнів; розвивати моторну, зорову та слухову пам'ять; систематизувати знання учнів з теми "Shop and shopping"; навчати висловлювати свої думки англійською мовою. На уроці було використано роботу в групах та парах, учні показали своє вміння будувати діалоги та задавати питання, робити висновки, перекладати основну лексику з теми. В основному більшість учнів орієнтуються в темі уроку, вміють складати речення та діалог, вміють скласти елементарну розповідь, використовуючи основну лексику.  Під час уроку вчитель Івченко Т.О. вдало використовувала мультимедійну презентацію.

 Згідно плану семінару о 10-46 відбувся позакласний захід для учнів 3-5-х класів "Easter in Great Britaіn" з використанням мультимедійної презентації. Мета заходу: формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови; формування комунікативних здібностей учнів; розвиток творчих здібностей учнів; ознайомлення з історією та традиціями проведення свята Пасхи у Великобританії; підвищення інтересу до вивчення іноземної мови. Учні 3-5 кл. розповіли про особливості зустрічі свята Пасхи у Великобританії, ознайомили присутніх з традиціями англійського народу. Було вдало використано комп’ютерну презентацію та музичні відокліпи з теми виховного заходу.

 

Методист ММК                                           Сітченко В.М.

Переглядів: 1354 Повернутись