Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів математики

11.04.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

    Згідно річного плану ММК 6 квітня 2012р.  на базі Люботинського НВК №2  відбувся теоретично-практичний семінар вчителів математики міста за темою: "Підвищення якості знань з математики, формування життєвих компетентностей учнів через застосування інноваційних технологій та профілізації старшої школи". Даний семінар мав на меті визначити шляхи формування життєвих компетентностей учнів, навичок практичного застосування знань, уміння визначати проблеми та знаходити оптимальні шляхи Їх вирішення, індивідуалізації навчальної діяльності на уроках в умовах профільного навчання через застосування інноваційних технологій.

   Теоретична частина семінару складалася із доповіді вчителя математики Лутицької Н.В. "Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі як засіб підвищення якості знань, формування життєвих компетентностей учнів", що супроводжувалася комп¢ютерною презентацією.  

    Практичний блок семінару складався із уроку геометрії у 11 (профільному) класі з теми "Узагальнення і систематизація знань з теми "Об¢єми і площі поверхонь многогранників та тіл обертання", під час проведення якого вчитель математики Дронова Алла Петрівна продемонструвала присутнім використання  різних форм роботи  та інтерактивних технологій, уміння учнів працювати з мультимедійною дошкою під час розв’язування геометричних стереометричних задач.

   Цікаво і змістовно було проведено інтелектуальне шоу "Чи знаєш ти математику?" для учнів 5-7 класів вчителями математики Прядкою О.І. та Олійник С.В.

     По закінченню семінару під головуванням керівника ММО вчителів математики Партоли Р.О. та методиста ЛММК Мазій С.М. учасники провели інструктивну нараду, на якій були розглянуті питання про порядок закінчення 2011-2012 навчального року та особливості проведення державної підсумкової атестації у ЗНЗ з математики в основній та старшій школі

 

С.М.Мазій, методист ЛММК

 

 

Переглядів: 1188 Повернутись