За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар директорів

20.03.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

На базі гімназії було проведено практичний семінар директорів та заступників директорів з НВР шкіл м.Люботина з теми «Створення оптимальних умов у навчальній та виховній діяльності у гімназії для формування життєвої компетентності випускника».

Учасники семінару ознайомилися із досвідом роботи гімназії щодо формування життєвої компетентності випускника (доповідь-презентація директора гімназії К.А.Заяць), відвідали уроки, заняття спецкурсів і факультативів, на яких було впроваджено діяльнісний підхід до організації навчально-виховного процесу, побачили презентації портфоліо 4-б (класовод Хирна Г.М.) та 11-а (класний керівник Зінченко Н.М.) класів і випускників основної та старшої шкіл – Островерхової Тетяни (9-а клас) та Лутицької Вікторії (11-а клас).

Під час роботи семінару її учасники мали можливість ознайомитися із виставкою, на якій було представлено матеріали із досвіду роботи вчителів, організації роботи НТУ, науково-дослідні роботи учнів, друковані варіанти портфоліо учнів 4-б та 10-а класів, витвори декоративного і образотворчого мистецтва. Зустрічали гостей гімназії музичною композицією, яку підготували члени ТЕМПу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Давиденко В.Г. Рівень організації і проведення семінару – високий.

Переглядів: 902 Повернутись