Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

«Тиждень батьків» в ДНЗ №1 «Ялинка»

30.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Традиційно кожного року в дитячому садку проводиться Тиждень батьків з метою ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та залучення їх до співпраці і взаєморозуміння з питання вихованнята розвитку підростаючого покоління, а саме розвитку особистості (згідно вимог базової програми «Я у Світі»).

У цьому році Тиждень батьків було проведено з 16.01 по 20.01.2012р. Протягом тижня батьки переглянули ряд занять та режимних моментів у різних за віком групах, а саме: в групах раннього віку №1, 2 були переглянуті заняття з сенсорики та розвитку мовлення, в молодших групах № 3,4,5 - інтегровані заняття з розвитку мовлення, малювання,та музичні.

 

Батьки переглянули проведення в дитячому садочку Дня здоров'я (16.01.12) – ранкові гімнастики в у сіх групах, фізкультурні заняття в групах молодшого та середнього віку, спортивне свято в старшій групі №11.

 

Крім того показала свою роботу з дітьми хореограф Іщенко О.В.

 

Під час проведення Дня Культури (18.01.12) батьки переглянули заняття в старшій групі №11 на тему: «Виготовлення парфумів», в середніх групах № 6,7,8 – заняття, у яких основними змістовними лініями були «емоційна-ціннісна, та соціально-моральна». Цікаву лялькову виставу «Теремок» показали діти старшого дошкільного віку театрального гуртка «Журавушка», дітям молодшого віку, яку підготувала вихователь Шумакова Н.Є. У ІІ половині дня свою роботу показав керівник гуртка англійської мови.

У день відкритих дверей (19.01.12) батьками була переглянута робота кухні, де батьки скуштували страви приготовлені для дітей, і зауважили, що страви дуже смачні.

 

Запрошені вчителі початкових класів гімназії №1 Ялова Т.Г, Кузуб Ю.В, Хирна Г.М,  методист міськво Овчинникова Т.П., які переглянули заняття в старшій групі № 10 з грамоти вихователь Попова О.О та старшій групі №9 з математики вихователь Олійник В.В.

 

Також у групах старшого віку №10,9 було проведено Родинне свято за участі батьків, яке підготувала музичний керівник Проненко К.М.

 

Підсумком  роботи Тижня батьків  стало проведення Круглого столу з батьками на тему: «Роль батьків в організації ігрової діяльності  дітей вдома». На Круглий стіл були запрошені методист міськво Овчинникова Т.П. та вчитель початкових класів гімназії №1 Таран Т.І., вихователі та батьки. Обговорювались питання про ігрову діяльність дітей вдома, про небезпечні іграшки, було переглянуто відео матеріал на зазначену тематику, проведено анкетування батьків і підведені підсумки роботи Тижня батьків.

Переглядів: 6648 Повернутись