Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

«Тиждень батьків» в ДНЗ №1 «Ялинка»

30.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Традиційно кожного року в дитячому садку проводиться Тиждень батьків з метою ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та залучення їх до співпраці і взаєморозуміння з питання вихованнята розвитку підростаючого покоління, а саме розвитку особистості (згідно вимог базової програми «Я у Світі»).

У цьому році Тиждень батьків було проведено з 16.01 по 20.01.2012р. Протягом тижня батьки переглянули ряд занять та режимних моментів у різних за віком групах, а саме: в групах раннього віку №1, 2 були переглянуті заняття з сенсорики та розвитку мовлення, в молодших групах № 3,4,5 - інтегровані заняття з розвитку мовлення, малювання,та музичні.

 

Батьки переглянули проведення в дитячому садочку Дня здоров'я (16.01.12) – ранкові гімнастики в у сіх групах, фізкультурні заняття в групах молодшого та середнього віку, спортивне свято в старшій групі №11.

 

Крім того показала свою роботу з дітьми хореограф Іщенко О.В.

 

Під час проведення Дня Культури (18.01.12) батьки переглянули заняття в старшій групі №11 на тему: «Виготовлення парфумів», в середніх групах № 6,7,8 – заняття, у яких основними змістовними лініями були «емоційна-ціннісна, та соціально-моральна». Цікаву лялькову виставу «Теремок» показали діти старшого дошкільного віку театрального гуртка «Журавушка», дітям молодшого віку, яку підготувала вихователь Шумакова Н.Є. У ІІ половині дня свою роботу показав керівник гуртка англійської мови.

У день відкритих дверей (19.01.12) батьками була переглянута робота кухні, де батьки скуштували страви приготовлені для дітей, і зауважили, що страви дуже смачні.

 

Запрошені вчителі початкових класів гімназії №1 Ялова Т.Г, Кузуб Ю.В, Хирна Г.М,  методист міськво Овчинникова Т.П., які переглянули заняття в старшій групі № 10 з грамоти вихователь Попова О.О та старшій групі №9 з математики вихователь Олійник В.В.

 

Також у групах старшого віку №10,9 було проведено Родинне свято за участі батьків, яке підготувала музичний керівник Проненко К.М.

 

Підсумком  роботи Тижня батьків  стало проведення Круглого столу з батьками на тему: «Роль батьків в організації ігрової діяльності  дітей вдома». На Круглий стіл були запрошені методист міськво Овчинникова Т.П. та вчитель початкових класів гімназії №1 Таран Т.І., вихователі та батьки. Обговорювались питання про ігрову діяльність дітей вдома, про небезпечні іграшки, було переглянуто відео матеріал на зазначену тематику, проведено анкетування батьків і підведені підсумки роботи Тижня батьків.

Переглядів: 6450 Повернутись