За цей рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбулась VI Всеукраїнська історико-краєзнавча філософська конференція учнівської молоді

23.01.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Харківською обласною станцією юних туристів спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна 19-21 січня 2012 року проводилася VI Всеукраїнська історико-краєзнавча філософська конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Даний захід було присвячено вшануванню пам’яті видатного мандрівного філософа, просвітителя, поета Григорія Савича Сковороди.

У роботі конференції взяли участь юні краєзнавці з Полтавської, Івано-Франківської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської областей та Автономної республіки Крим.

Із власним баченням трактування поняття «щастя», що ґрунтується на вивченні філософських творів Г.С.Сковороди, перед учасниками конференції виступив учень 11 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Мірошник Олексій (вчитель Блізнякова О.А.). Виступ зацікавив не тільки однолітків Олексія, які також стоять на порозі незнайомого дорослого життя, але й старших учасників конференції, що мають певний життєвий досвід. Однак юний доповідач з гідністю відповідав на питання викладачів філософського факультету університету та не похитнувся у своєму віруванні, що тільки на основі пізнання людиною своїх природних здібностей - своєї функції в природі, можна перейти на перспективну траєкторію розвитку та досягти того стану душі, що отримало назву «щастя».

Мірошника Олексія нагороджено грамотою Харківської обласної станції юних туристів та збірником тез науково-дослідницьких робіт «VІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

Переглядів: 860 Повернутись