Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні

01.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

28 жовтня 2018 року Україна відзначала 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. У рамках відзначення пам’ятної дати, з метою виховання патріотичних почуттів, розвитку національної свідомості і самосвідомості в закладах загальної середньої освіти міста Люботина було проведено ряд тематичних заходів: загальношкільні лінійки, уроки мужності, виставки літератури, перегляди та обговорення художніх фільмів про події Другої світової війни, виставки малюнків.

Лідери учнівського самоврядування Люботинської гімназії № 1  «ТЕМП» підготували стіннівку «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна», а учні 9 класу провели засідання круглого столу «Ми, українці, проти війни!». Також, класними керівниками 1-11-х класів, проведено бесіди, інформаційні п’ятихвилинки, присвячені Дню визволення України від нацистських загарбників.

У Люботинському НВК № 2 для учнів початкової школи було проведено уроки пам’яті: «Герої для нас як приклад», «Невідомі герої міста Люботина», «Подвиг їх святий і пам'ять про них – вічна». Діти взяли участь у виставці малюнків «Хай завжди буде сонце», а учні 2-4-х класів відвідали Меморіал Слави у центральному парку нашого міста, вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів та хвилиною мовчання. Для учнів 5-10 класів учителем історії проведена історична подорож «Остаточне звільнення України від загарбників у 1944 році» та познайомилися з відеопрезентацією «Немеркнуче світло великого подвигу». Усі школярі закладу відвідали виставку літератури «Звільнення України від нацистської окупації у Другій світовій війні».

Для учнів 9-11класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 класні курівники влаштували перегляд фільмів про події Другої світової війни. Учні початкової школи взяли участь у виставці малюнків «Україна пам’ятає подвиг солдата», відвідали аероклуб «Коротич» ім. В. Гризодубової та меморіальний комплекс «Дробицький Яр».

Напередодні святкування Дня визволення України від нацистських загарбників учні 7-9 класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 упорядкували братські могили та пам'ятники поряд зі школою. Бібліотекар школи влаштувала виставку літератури на тему: «Визволення України від нацистських окупантів». Учні 5-11 класів взяли участь в акції «Допомога школярів ветеранам — пошана за перемогу». Класними керівниками організовано військово-історичні екскурсії для учнів 3-10 класів «Історія м. Харкова у Другій Світовій війні», в усіх класах було проведено тематичні виховні години.

У Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відповідно по плану заходів було проведено тематичну лінійку, перегляд художніх фільмів про Другу світову війну, уроків мужності, виставку малюнків та тематичної літератури. Було охоплено всіх учнів закладу.

Класні керівники 1-4-х класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 провели інформаційні хвилинки «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих». Заступник директора з виховної роботи для учнів 5-11 класів підготувала та провела тематичну лінійку на тему: «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день». Бібліотекар школи познайомила дітей із літературою, присвяченою героям Другої світової війни.

Тиждень пам’яті у Караванській ЗОШ І-ІІІ ступенів почався тематичною загальношкільною лінійкою «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Під гаслом «Пам'ять про сміливих воїнів-визволителів живе у наших серцях» було проведено уроки мужності для учнів початкової школи. Учні 4 класу створили колективне панно «Пам'ять живе у моєму серці», а учні 1 та 2 класу познайомилися зі шкільною експозицією «Згадай діда-героя». Діти з цікавістю слухали розповідь про подвиги односельців у роки війни та розглядали світлини виставки. Разом із учителем історії учні 5-9 класів переглянули фрагменти фільмів «Визволення Києва» та «Визволення України». У закладі були створені виставки малюнків «Україна пам’ятає подвиг солдата», «Війна очима дітей» та тематичні виставки літератури «Шляхи мужності та слави», «Герої Харківщини».

Дата визволення України залишається найсвітлішим спомином у наших серцях. Адже саме Україна зазнала найбільших втрат і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Вшановуємо і пам’ятаємо героїв!!!

Переглядів: 36 Повернутись