Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів суспільствознавства

01.11.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

31 жовтня 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 4 було проведено педагогічну майстерню для вчителів суспільствознавства закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою "Реалізація діяльнісного підходу до навчання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвокомпетентнісної особистості".

Робота педагогічної майстерні розпочалася із проведення методичного діалогу «Реалізація діяльнісного підходу до навчання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєвокомпетентнісної особистості», проведеного під керівництвом вчителя історії Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, вчителя І кваліфікаційної категорії Саушевої О.М., в ході якого були розглянуті характерні тенденції сучасної освіти, проведені інтерактивні вправи для вчителів «Конверт проблем»,  «Сходинки до вдосконалення»  та «Незакінчене речення».

Під час практичного блоку учасники педагогічної майстерні відвідали урок з предмета «Громадянська освіта» в 10 класі з теми  «Механізми захисту прав людини і прав дитини», під час якого вчитель вищої кваліфікаційної категорії Іванченко О. А. продемонструвала присутнім використання  різних форм роботи (індивідуальної, групової, в парах) та інтерактивних технологій (інформаційно-комунікативної, технології опрацювання проблемних та дискусійних питань). На уроці було створено комфортні умови навчання, кожен учень відчував свою інтелектуальну спроможність під час розвʼязання поставлених завдань, панувала атмосфера взаємної емоційної та інтелектуальної підтримки, доброзичливості.

Практичним психологом школи Ляховою Н.В. було проведено для учасників семінару заняття-тренінг «Профілактика емоційного напруження під час складання ЗНО», надані рекомендації та поради для вчителів.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися та попрацювати з матеріалами, зібраними вчителем історії  Іванченко О.А., під час «Методичної скарбниці «ЗНО - 2019»: обговорити особливості проведення ЗНО-2019, виконати завдання з візуальними джерелами, ознайомитися з творчими доробками вчителя щодо підготовки до ЗНО.

На завершення роботи Саушева О.М. запропонувала присутнім взяти участь у проведенні практикуму за темою «Інтелектуальна гра як засіб стимулювання учнів до самоосвіти».

Учасники проведеного заходу отримали від вчителів, організаторів проведеної педагогічної майстерні, диски з матеріалами (тестами, презентаціями, методичними рекомендаціями) щодо організації роботи з підготовки до ЗНО.

 

                                                   Методист ММК        С.М.Мазій

Переглядів: 110 Повернутись