Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для вчителів математики м. Люботина

23.10.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

Семінар-практикум  для вчителів математики м. Люботина

 

19 жовтня 2018 року на базі Караванської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум для вчителів математики шкіл м. Люботина за темою «Використання опорних схем-конспектів для підвищення рівня засвоєння програмового матеріалу з математики».

Робота семінару розпочалася із проведення практичним психологом школи Ляховою Н.В. тестування учасників семінару за методикою піктограм.  Інформаційно-презентаційний блок семінару був проведений у формі інтерактивної доповіді-презентації «Використання опорних схем-конспектів для підвищення рівня засвоєння програмового матеріалу з математики», проведеної під керівництвом вчителя математики Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пономарьової Раїси Іванівни.

Практичний блок засідання був представлений  у формі проведення відеовернісажу педагогічних знахідок учителя математики «Використання опорних схем-конспектів на різних етапах уроків математики у 5-9 класах», під час якого Пономарьова Р.І. ознайомила гостей з власними методичними наробками з даної теми.

Наступним етапом роботи була участь вчителів у проведенні методичного практикуму «Використання опорних схем-конспектів на уроках повторення та систематизації знань з метою підготовки учнів до ДПА та ЗНО ». Працюючи в групах вчителі математики створювали опорні схеми для повторення теоретичного матеріалу з алгебри та геометрії, які стануть в нагоді при підготовці учнів до ДПА (9 та 11 клас) та ЗНО-2019.

Практичний психолог школи Ляхова Н.В. провели підсумкове тестування учасників семінару, проаналізувала його результати та ознайомила присутніх  з результатами психологічного тестування «Запам’ятовування та відтворення через образи» учнів 8-9 класів Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники методичного заходу відзначили його актуальність, ефективність, творчий підхід вчителя та адміністрації школи до організації та проведення семінару-практикуму.

Методист ММК С.М. Мазій

Переглядів: 61 Повернутись