Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Організаційно-інструктивне засідання методичної лабораторії вчителів математики «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО»

26.10.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

24 жовтня 2018 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено організаційно-інструктивне засідання методичної лабораторії вчителів математики  «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО».

В ході проведення методичного діалогу «ЗНО-2018. Перемоги та прорахунки» методист відділу освіти Мазій С.М. ознайомила присутніх з  аналітичними даними Харківського регіонального центру оцінювання, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» «Результати ЗНО-2018».

Під час проведення засідання методичної лабораторії  було проаналізовано результати ЗНО з математики по   місту, розглянули типові помилки, допущені учнями у роботах. Вчителі математики ознайомилися з програмою  та графіком проведення ЗНО-2019, пробного тестування,  характеристикою  сертифікаційних робіт з математики.

Наступним етапом засідання було проведення бліц-презентації досвіду роботи вчителів математики з учнями щодо підготовки до ЗНО, яку підготували  вчителі вищої категорії Тарасенко Г.М. та Гончаренко Т.І. (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), Потьомкіна Т.В. (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6). Під час виступів було проведено систематизацію теоретичного матеріалу з теми «Рівняння», «Чотирикутники. Трапеція», завдань ЗНО минулих років з даних тем та опрацьовані варіанти їх розв’язків. 

Переглядів: 57 Повернутись