Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Ман-Юніор Дослідник»

21.05.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

У квітні – травні 2018 року Національним центром «Мала академія наук України» був проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Ман-Юніор Дослідник», який проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності та винахідництва. 

Від нашого міста участь у конкурсі взяли: учениця 8 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Глуходід Аліна (номінація «Екологія») та учень 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Головащенко Артем (номінація «Астрономія»).

За рішенням журі конкурсу роботи Глуходід Аліни «Розробка способу біологічної реабілітації природних водойм методом корекції альгоценозу»  та Головащенка Артема «Перший відкритий вченими міжзоряний об’єкт – астероїд Оумуамуа» відзначені Дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо Аліну та Артема, а також їх наукових керівників Скубреєву Ларису Вадимівну, вчителя біології Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, та Пахомову Наталію Миколаївну, вчителя фізики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Переглядів: 667 Повернутись