Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

02.05.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

2 травня 2018 року у Караванській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста з теми «Формування здоров'язбережувальних компетентностей учнів за допомогою рухливих та спортивних ігор на уроках фізичної культури та в позаурочний час». Метою семінару  було ознайомити учасників практикуму з теоретичними основами та практичними напрацюваннями з питання формування здоров'язберігаючої компетентності учня на уроках фізичної культури та в позаурочний час за допомогою рухливих та спортивних ігор.

Семінар розпочала заступник директора Капустянська Людмила Сергіївна, яка ознайомила учасників з планом проведення практикуму. Учитель фізичної культури Бондаренко Максим Вікторович під час  доповіді-презентації розкрив тему семінару, окресливши актуальність теми, її теоретичні основи та розповів про впровадження  даного напряму діяльності на своїх уроках та в позаурочний час. Практична частина семінару була представлена уроком фізичної культури у 8 класі з теми «Футбол»  та спортивним квестом за участі вчителів фізичної культури .

Тема семінару-практикуму була розкрита максимально. Структура  уроку фізичної культури була витримана. За підсумками анкетування учасників семінару встановлено загальний рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 546 Повернутись