Міські спортивні змагання «Спорт протягом життя»
25 квітня 2018 року у Люботинській гімназії № 1 відбулись міські щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Люботина з легкоатлетичного чотирьохборства. Учасниками змагань стали команди Люботинської гімназії № 1, Люботинського НВК № 2, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 3, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 4, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 6, Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
В загальному заліку призові місця посіли:
- Команда Люботинської гімназії № 1 – І місце;
- Команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;
- Команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – ІІІ місце.
Окрім того кращими в особистому заліку у чотирьох видах програмистали:
Місце |
Прізвище, ім’я |
Результат |
Заклад освіти |
||
Біг 60 м. (юнаки) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Свід Богдан |
8.0 с |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Чудік Віталій |
8.13 с |
ЗОШ № 4 |
||
ІІІ |
Коробка Олександр |
8.24 с |
ЗОШ № 3 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Бондаренко Павло |
8.32 с |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Гнедашев Ілля |
8.57 с |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Овчаров Микита |
8.59 с |
ЗОШ № 4 |
||
Біг 60 м. (дівчата) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Дейнека Вікторія |
9.44 с |
ЛГ № 1 |
||
ІІ |
Гук Юлія |
9.45 с |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Карташова Анна |
9.53 с |
ЗОШ № 4 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Ситнік Інна |
9.74 с |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Войтенко Карина |
10.16 с |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Орлова Любов |
10.21 с |
НВК № 2 |
||
Біг 500 м. (юнаки) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Свід Богдан |
1.23.0 хв |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Воробей Донат |
1.28.4 хв |
ЗОШ № 6 |
||
ІІІ |
Коробка Олександр |
1.31.2 хв |
ЗОШ № 3 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Бондаренко Павло |
1.32.0 хв |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Гнедашев Ілля |
1.34.4 хв |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Жерьобкін Владислав |
1.40.2 хв |
ЛГ № 1 |
||
Біг 300 м. (дівчата) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Фальченко Марина |
0.55.9 хв |
КЗОШ |
||
ІІ |
Дейнека Вікторія |
0.56.6 хв |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Шелест Юлія |
0.57.1 хв |
ЗОШ № 4 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Ситнік Інна |
0.59.0 хв |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Віннікова Аліна |
1.0 хв |
НВК № 2 |
||
ІІІ |
Орлова Любов |
1.01 хв |
НВК № 2 |
||
Метання м’яча (юнаки) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Свід Богдан |
50 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Лубенський Ілля |
48 м |
НВК № 2 |
||
ІІІ |
Жувага Федір |
44 м |
ЗОШ № 6 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Овчаров Микита |
49 м |
ЗОШ № 4 |
||
ІІ |
Бондаренко Павло |
44 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІІ |
Жерьобкін Владислав |
42 м |
ЛГ № 1 |
||
Метання м’яча (дівчата) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Шелест Юлія |
31 м |
ЗОШ № 4 |
||
ІІ |
Дейнека Вікторія |
31 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Полюхович Єлізавета |
25 м |
КЗОШ |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Ситнік Інна |
34 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Войтенко Кристина |
29 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Бридня Катерина |
27 м |
ЗОШ № 4 |
||
Стрибки у довжину з розбігу (юнаки) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Свід Богдан |
4.9 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІ |
Кризьський Микита |
4.9 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Коробка Олександр |
4.8 м |
ЗОШ № 3 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Овчаров Микита |
4.5 м |
ЗОШ № 4 |
||
ІІ |
Бондаренко Павло |
4.4 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІІ |
Сологуб Ігор |
4.3 м |
ЗОШ № 6 |
||
Стрибки у довжину з розбігу (дівчата) |
|||||
Старша вікова категорія |
|||||
І |
Дейнека Вікторія |
4.0 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІ |
Гук Юлія |
3.85 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІІ |
Шелест Юлія |
3.80 м |
ЗОШ № 4 |
||
Середня вікова категорія |
|||||
І |
Войтенко Карина |
3.90 м |
ЛГ № 1 |
||
ІІ |
Ситнік Інна |
3.75 м |
ЗОШ № 3 |
||
ІІІ |
Лисенко Дар’я |
3.70 м |
ЗОШ № 6 |