Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міські спортивні змагання «Спорт протягом життя»

30.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

25 квітня 2018 року у Люботинській гімназії № 1 відбулись міські щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Люботина з легкоатлетичного чотирьохборства. Учасниками змагань стали команди Люботинської гімназії № 1, Люботинського НВК № 2, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 3, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 4, Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 6, Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В загальному заліку призові місця посіли:

  • Команда Люботинської гімназії № 1 – І місце;
  • Команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;
  • Команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – ІІІ місце.

Окрім того кращими в особистому заліку у чотирьох видах програмистали:

Місце

Прізвище, ім’я

Результат

Заклад освіти

Біг 60 м. (юнаки)

Старша вікова категорія

І

Свід Богдан

8.0 с

ЗОШ № 3

ІІ

Чудік Віталій

8.13 с

ЗОШ № 4

ІІІ

Коробка Олександр

8.24 с

ЗОШ № 3

Середня вікова категорія

І

Бондаренко Павло

8.32 с

ЗОШ № 3

ІІ

Гнедашев Ілля

8.57 с

ЛГ № 1

ІІІ

Овчаров Микита

8.59 с

ЗОШ № 4

Біг 60 м. (дівчата)

Старша вікова категорія

І

Дейнека Вікторія

9.44 с

ЛГ № 1

ІІ

Гук Юлія

9.45 с

ЛГ № 1

ІІІ

Карташова Анна

9.53 с

ЗОШ № 4

Середня вікова категорія

І

Ситнік Інна

9.74 с

ЗОШ № 3

ІІ

Войтенко Карина

10.16 с

ЛГ № 1

ІІІ

Орлова Любов

10.21 с

НВК № 2

Біг 500 м.  (юнаки)

Старша вікова категорія

І

Свід Богдан

1.23.0 хв

ЗОШ № 3

ІІ

Воробей Донат

1.28.4 хв

ЗОШ № 6

ІІІ

Коробка Олександр

1.31.2 хв

ЗОШ № 3

Середня вікова категорія

І

Бондаренко Павло

1.32.0 хв

ЗОШ № 3

ІІ

Гнедашев Ілля

1.34.4 хв

ЛГ № 1

ІІІ

Жерьобкін Владислав

1.40.2 хв

ЛГ № 1

Біг 300 м. (дівчата)

Старша вікова категорія

І

Фальченко Марина

0.55.9 хв

КЗОШ

ІІ

Дейнека Вікторія

0.56.6 хв

ЛГ № 1

ІІІ

Шелест Юлія

0.57.1 хв

ЗОШ № 4

Середня вікова категорія

І

Ситнік Інна

0.59.0 хв

ЗОШ № 3

ІІ

Віннікова Аліна

1.0 хв

НВК № 2

ІІІ

Орлова Любов

1.01 хв

НВК № 2

Метання м’яча (юнаки)

Старша вікова категорія

І

Свід Богдан

50 м

ЗОШ № 3

ІІ

Лубенський Ілля

48 м

НВК № 2

ІІІ

Жувага Федір

44 м

ЗОШ № 6

Середня вікова категорія

І

Овчаров Микита

49 м

ЗОШ № 4

ІІ

Бондаренко Павло

44 м

ЗОШ № 3

ІІІ

Жерьобкін Владислав

42 м

ЛГ № 1

Метання м’яча (дівчата)

Старша вікова категорія

І

Шелест Юлія

31 м

ЗОШ № 4

ІІ

Дейнека Вікторія

31 м

ЛГ № 1

ІІІ

Полюхович Єлізавета

25 м

КЗОШ

Середня вікова категорія

І

Ситнік Інна

34 м

ЗОШ № 3

ІІ

Войтенко Кристина

29 м

ЛГ № 1

ІІІ

Бридня Катерина

27 м

ЗОШ № 4

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

Старша вікова категорія

І

Свід Богдан

4.9 м

ЗОШ № 3

ІІ

Кризьський Микита

4.9 м

ЛГ № 1

ІІІ

Коробка Олександр

4.8 м

ЗОШ № 3

Середня вікова категорія

І

Овчаров Микита

4.5 м

ЗОШ № 4

ІІ

Бондаренко Павло

4.4 м

ЗОШ № 3

ІІІ

Сологуб Ігор

4.3 м

ЗОШ № 6

Стрибки у довжину з розбігу (дівчата)

Старша вікова категорія

І

Дейнека Вікторія

4.0 м

ЛГ № 1

ІІ

Гук Юлія

3.85 м

ЛГ № 1

ІІІ

Шелест Юлія

3.80 м

ЗОШ № 4

Середня вікова категорія

І

Войтенко Карина

3.90 м

ЛГ № 1

ІІ

Ситнік Інна

3.75 м

ЗОШ № 3

ІІІ

Лисенко Дар’я

3.70 м

ЗОШ № 6

Переглядів: 537 Повернутись