Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела - 2018»

15.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

13 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела - 2018». Учасники, які після першого відбору пройшли до фіналу, представляли другий конкурсний номер. За підсумками маємо такі результати:

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела - 2018» у номінації «Вокал»:

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

3

Вокальний гурт «Нон-стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша»  з 7 до 9 років включно

4

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

І місце

5

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

6

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

7

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІ місце

8

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

12

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Лазоренко  Ярослав

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

14

Твердохліб Еліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

І місце

15

Вокальне тріо «Нон-СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

16

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

ІІ місце

17

Дерій Тимофій

(Захарова Н.О. (мати)

ІІ місце

18

Коновал Луїза

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

19

Дует Коновал Луїза та Репецька Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

20

Тріо «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

21

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша»  з 15до 18 років включно

22

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

23

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

24

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

Переглядів: 83 Повернутись