Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених класних керівників

13.04.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

12 квітня 2018 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбувся майстер-клас для молодих та малодосвідчених класних керівників в межах роботи «Школи молодого класного керівника» з теми «Діяльність класного керівника щодо формування активної життєвої позиції через виховання ціннісного ставлення до себе. Гендерний аспект» (середня ланка). Участь у занятті взяли 16 класних керівників закладів загальної середньої освіти міста.

Майстер-клас розпочала методист ММК Лампанченко К.В., яка актуалізувала тему майстер-класу, звернувши увагу на психологічні особливості учнів основної школи, наслідки заниженої самооцінки учнів даної вікової групи, виховні досягнення учнів основної школи в рамках формування ціннісного ставлення до себе.

Практичну частину майстер-класу підготувала вчитель-тренер основ здоров’я Толстопятова Людмила Валентинівна, яка з учасниками заходу провела тренінг «Гендерні стереотипи і молодь», орієнтований на учнів основної школи. Класні керівники ознайомились з технікою проведення тренінгу та взяли до уваги корисні вправи для роботи з учнями.

Слід відміти, що Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 у 2018 році розпочала роботу з реалізації  програми «Впроваджуємо гендерний підхід в освіті», що стартує в межах міжнародного проекту «Центр гендерної культури як платформа розширення прав і можливостей жінок та молоді» за підтримки ЄС.

Переглядів: 236 Повернутись