Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Відділ освіти Люботинської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Люботин, вул. Свято-Миколаївська, 2, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста.

      Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, вимог до кандидатів, розміру та умов оплати праці надається  у відділі освіти.

       Телефон для довідок: 741-20-78, 741-21-17.

 

       Термін прийняття документів до 30 квітня  2018 року.

       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення  заявника  із встановленими законодавством обмеженнями  щодо прийняття  на службу в органи місцевого самоврядування  та її проходження;

3)   заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

4)   дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння  вченого звання, присудження  наукового ступеня ;

6) копію військового квитка  (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7)  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік  у порядку, визначеному  Законом України «Про запобігання корупції».

      Особи можуть подавати  додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи,  професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації,  наукові публікації тощо).