Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти міста

29.03.2018 | Розмістив: Ю. Стрілець

28 березня 2018 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу № 1 «Ялинка» відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти з теми  «Впровадження  освітньої програми «Впевнений старт», який провела тренер, вихователь-методист Попова Олена Олексіївна. Мета тренінгу - ознайомлення вихователів з програмно-методичним комплексом "Впевнений старт".

Під час заходу учасники ознайомилися з Освітньою програмою розвитку «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку,  змістом і методикою роботи за новою програмою, комплектом навчально-методичного забезпечення: методичним посібником «Впевнений старт: книга вихователя», навчальним посібником для дитини старшого дошкільного віку «Впевнений старт: книга дошкільника, альбомом «Впевнений старт: альбом для художньо-творчої діяльності», довідником «Впевнений старт: книга для батьків» — просвітницьке видання для активної співпраці педагогів і батьків майбутніх першокласників. Теоретичний матеріал поєднувався з практичними вправами у формі гри (виконавцями завдань були учасники тренінгу).

Слухачам була надана можливість практично опанувати алгоритм організації життєдіяльності за програмно-методичним комплексом "Впевнений старт". Були задіяні технічні засоби та рекомендовані у Книзі вихователя методичні посібники. Тренінг був цікавим, змістовним, продуктивним та корисним. Інформація була подана лаконічно, доступно та емоційно. Настрій був позитивним, ніхто не залишився байдужим.

Переглядів: 218 Повернутись