Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар з питань економічної освіти

10.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів економіки 08 грудня 2011 р. на базі загальноосвітньої школи №5 відбувся теоретично-практичний семінар з питань економічної освіти "Формування економічного світогляду учнів шляхом впровадження економічних спецкурсів та інтеграції економічних знань у базові шкільні дисципліни". Метою даного заходу було ознайомлення педагогів міста з досвідом роботи школи з питань інтеграції економічних знань в базові навчальні дисципліни (фізику, математику, географію, правознавство) та популяризація економічних спецкурсів, які можуть бути впроваджені в робочі навчальні плани за рахунок годин варіативної складової.

Участь в семінарі взяли педагоги навчальних закладів міста, крім вчителя ЗОШ №4.

Теоретична частина семінару була представлена у вигляді пролонгованої доповіді заступника директора з НВР та вчителів, які викладають економічні спецкурси. Присутні отримали теоретичні знання щодо можливостей змісту шкільних навчальних предметів у формуванні економічного світогляду. З огляду на те, що викладання економіки в закладах міста здійснюється різними педагогами, були надані рекомендації по інтеграції економічних знань за конкретними навчальними темами з математики, хімії, правознавства та інформатики, відповідно до основних фахів присутніх на заході вчителів (Жданова Л.В., заступник директора з НВР). Вчитель економіки Резніченко Л.О. ознайомила присутніх із змістом економічних курсів, які можливо впроваджувати в закладах міста відповідно до профілів навчання та допрофільної підготовки. Із системою початкової економічної освіти у 2-4 класах присутні ознайомилися під час виступу Гаєвської О.А., вчителя початкових класів ЗОШ №5.

Практична частина семінару була представлена уроками економічних спецкурсів «Основи споживчих знань» та «Економіка: 2-4 класи». Практичні заняття довели, що опанувати економічні знання можливо в будь-якому віці, якщо дібрати ті форми і методи їх викладання, які відповідають психофізіологічним особливостям дітей.

По закінченню семінару біла проведена інструктивно-методична нарада з питань підготовки учнів до міського етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки. Також присутні отримали відомості про умови, форми та терміни проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що відбудеться впродовж грудня 2011 р. у місті Люботині.

Методист ЛММК О.А. Блізнякова

Переглядів: 1202 Повернутись