Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар з питань економічної освіти

10.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів економіки 08 грудня 2011 р. на базі загальноосвітньої школи №5 відбувся теоретично-практичний семінар з питань економічної освіти "Формування економічного світогляду учнів шляхом впровадження економічних спецкурсів та інтеграції економічних знань у базові шкільні дисципліни". Метою даного заходу було ознайомлення педагогів міста з досвідом роботи школи з питань інтеграції економічних знань в базові навчальні дисципліни (фізику, математику, географію, правознавство) та популяризація економічних спецкурсів, які можуть бути впроваджені в робочі навчальні плани за рахунок годин варіативної складової.

Участь в семінарі взяли педагоги навчальних закладів міста, крім вчителя ЗОШ №4.

Теоретична частина семінару була представлена у вигляді пролонгованої доповіді заступника директора з НВР та вчителів, які викладають економічні спецкурси. Присутні отримали теоретичні знання щодо можливостей змісту шкільних навчальних предметів у формуванні економічного світогляду. З огляду на те, що викладання економіки в закладах міста здійснюється різними педагогами, були надані рекомендації по інтеграції економічних знань за конкретними навчальними темами з математики, хімії, правознавства та інформатики, відповідно до основних фахів присутніх на заході вчителів (Жданова Л.В., заступник директора з НВР). Вчитель економіки Резніченко Л.О. ознайомила присутніх із змістом економічних курсів, які можливо впроваджувати в закладах міста відповідно до профілів навчання та допрофільної підготовки. Із системою початкової економічної освіти у 2-4 класах присутні ознайомилися під час виступу Гаєвської О.А., вчителя початкових класів ЗОШ №5.

Практична частина семінару була представлена уроками економічних спецкурсів «Основи споживчих знань» та «Економіка: 2-4 класи». Практичні заняття довели, що опанувати економічні знання можливо в будь-якому віці, якщо дібрати ті форми і методи їх викладання, які відповідають психофізіологічним особливостям дітей.

По закінченню семінару біла проведена інструктивно-методична нарада з питань підготовки учнів до міського етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки. Також присутні отримали відомості про умови, форми та терміни проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що відбудеться впродовж грудня 2011 р. у місті Люботині.

Методист ЛММК О.А. Блізнякова

Переглядів: 1182 Повернутись