Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов

06.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

5 грудня 2011 р. базі Люботинської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови шляхом використання методу проектів". На семінарі були присутні вчителі іноземних мов всіх навчальних закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів міста з можливостями уроків англійської мови щодо формування основних груп компетентностей учнів; ознайомити з методом проектних технологій як методу формування ключових компетентностей особистості; ознайомити вчителів міста з методикою організації роботи над творчими проектами як однією з форм роботи з обдарованими учнями.

Теоретичну частину семінару розпочала вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ І-ІІІ с. № 6 Прохорова М.В., яка представила доповідь у вигляді комп'ютерної презентації за темою: "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови шляхом використання методу проектів". Презентація була змістовною, повністю відповідала темі, містила багато ілюстративного матеріалу.

Практична частина семінару була представлена уроком англійської мови у 6 кл., який проводила вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ І-ІІІ с. № 6 Прохорова М.В за темою "Свята у різних країнах". Мета уроку – розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, вміння логічно висловлювати свої думки, швидкість реакції, вміння працювати у групах. На початку уроку учнями 6 кл. було представлено власні проектні роботи за темою "Свята у різних країнах". На уроці було застосовано інноваційні методи роботи – проблемні питання, робота в групах, рольові ігри. Рольові ігри, які були розіграні під час проблемно-пошукової діяльності, спряли активізації пізнавальної діяльності учнів.       

Позакласну роботу було представлено презентацією учнівського проекту "День подяки" (виховний захід для учнів 7-9 класів). Слід відзначити високий рівень підготовки учнів, яскраві костюми, доречний музичний супровід.

Вчитель англійської мови Люботинської школи І-ІІІ ступенів № 6 Прохорова Марія Василівна – молодий спеціаліст, яка працює у цьому закладі другий рік і вперше бере участь у семінарі міського рівня. Тому бажаємо Марії Василівні творчого натхнення та успіхів на освітянській ниві.

Методист ЛММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1451 Повернутись