Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін

10.12.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

07 грудня 2011 р. базі Люботинської гімназії № 1 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін за темою: "Підвищення якості освіти учнів на уроках суспільствознавчого циклу шляхом використання інформаційно – комунікаційних технологій та методу проектів". На семінарі були присутні вчителі всіх навчальних закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів суспільствознавства із сучасними підходами організації навчально – виховного процесу в школі, показати використання проектних та інформаційно – комунікаційних технологій під час організації пізнавальної діяльності учнів на уроках суспільствознавчого циклу і в позаурочний час.

Інформаційно – презентаційний блок семінару містив доповідь у вигляді комп'ютерної презентації за темою: "Використання ІКТ на уроках суспільствознавчого циклу". Презентацію представляла вчитель історії Люботинської гімназії № 1 Смородько В.А.

Практичний блок семінару був представлений уроком історії у 8-А кл., який проводила вчитель  історії Люботинської гімназії № 1 Смородько В.А. за темою "Українські землі в складі Речі Посполитої у першій половині ХVІІ ст.". Мета уроку – охарактеризувати основні ознаки економічного розвитку українських земель у першій половині ХVІІ ст.; визначити особливості соціально – економічного та політичного становища українців у цей період; розвивати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати фактичний матеріал, виділяти головне, на основі джерел інформації робити висновки про соціально – економічний розвиток українських земель; продовжувати формувати навички самостійної роботи з навчальним текстом; сприяти вихованню в учнів поваги до історичного минулого українського народу.      

Позакласну роботу було представлено виховною діяльністю в 11-А кл. за темою "Гендерні стереотипи", яка проходила у формі круглого столу. Цей захід проводила учитель історії та правознавства Люботинської гімназії № 1 Зінченко Н.М. Мета заходу – ознайомити молодь з нормами законодавства про гендерні стосунки; сформувати у підлітків правильне уявлення про взаємини статей, засновані на системі загальнолюдських та моральних цінностей; виховувати здатність розуміння інших людей і почуття поваги до них; звернути увагу учнів на гендерні стереотипи, які існують у суспільстві; розвивати вміння досліджувати певну проблему та представляти її.  

У інформаційно – методичному блоці керівник ММО вчителів суспільствознавства Смородько В.А. ознайомила присутніх з результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбулася 26.11.2011 р. на базі Люботинської гімназії № 1.       

Методист ЛММК Сітченко В.М. 

Переглядів: 1258 Повернутись