Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

11.11.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 листопада 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови. У межах цього свята нагороджено переможців і лауреатів сімнадцятого Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» І. Федчишин».

У фестивалі взяли участь 52 учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальної середньої освіти Харківської області. Журі та оргкомітетом фестивалю визначено 6 переможців і 13 лауреатів, серед яких Давидова Вікторія, учениця 11 класу Люботинського НВК №2.

На урочистостях з нагоди Дня української писемності та мови були присутні учні й учителі закладів загальної середньої освіти, а також викладачі та студенти закладів вищої освіти міста Харкова, письменники й члени громадських організацій, щирі шанувальники рідного слова.

Учнів та вчителів привітали:

  • Ігнатьєв В.В., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; 
  • Бойко В.С., заступник голови Харківського обласного відділення українського фонду культури, член Національної Спілки письменників України; 
  • Голобородько К.Ю., голова журі, доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету імені Квітки-Основ’яненка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Савича Сковороди.

До цього дня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» підготовлено черговий випуск альманаху дитячої літературної творчості «Слобожанські перлини», у якому вміщено конкурсні роботи переможців і лауреатів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів з української мови та літератури.

Переглядів: 181 Повернутись