Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для малодосвідчених класних керівників

15.04.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

Відповідно до плану роботи міського методичного об’єднання  класних керівників на 2016/2017 навчальний рік та з метою підвищення компетентності та розвитку творчого потенціалу класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста 11 квітня 2017 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 відбувся майстер-клас для малодосвідчених класних керівників за темою «Формування громадянської та національної свідомості учнів засобами національно-патріотичного виховання». Участь у майстер-класі взяли 9 малодосвідчених класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Мета майстер-класу: окреслити завдання та виховні можливості краєзнавчої діяльності учнівської молоді та роль музейної справи у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави, ознайомити класних керівників з особливостями організації та проведення форм виховних діяльностей із залученням шкільних музейних фондів з учнями початкової та основної школи.

Робота майстер-класу розпочалась із  сторінки методиста «Роль краєзнавчої діяльності  та шкільних музеїв у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави» (підготувала методист ММК Лампанченко К.В.). Заступник директора з виховної  роботи Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Задьорна Н.А. презентувала учасникам майстер-класу досвід роботи навчального закладу з теми «Шкільний музей як засіб національно-патріотичного виховання учнів початкової та основної школи». Наступним етапом заходу стала віртуальна (відеофільм, екскурсії за розділами) та оглядова екскурсії до шкільного етнографічного музею «Світлиця». Підсумком роботи майстер-класу стала фокус-група щодо обговорення доцільності та оптимальності презентованих форм виховних діяльностей у формуванні ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави.

Методист ММК К.В. Лампанченко

Переглядів: 515 Повернутись