Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для заступників директорів з виховної роботи

17.03.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

16 березня 2017 року у Люботинському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» № 2 відбувся майстер-клас  для заступників директорів з виховної роботи за темою «Забезпечення соціалізації особистості учнів  та розвиток їх соціальної активності шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та індивідуалізації виховного процесу».

Метою майстер-класу було розкрити систему роботи навчального закладу щодо впровадження комплексно-цільового підходу у впровадженні Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів, підвищити професійну компетентність заступників директорів із впровадження ефективних виховних технологій для формування соціокультурного середовища в загальноосвітньому навчальному закладі.

Розпочала майстер-клас заступник директора з виховної роботи Гахова Ю.О., яка ознайомила присутніх із системою роботи з зазначеної теми. Учасникам майстер-класу було презентовано практичний тренінг «Тривожне реагування як бар’єр у досягненні успіху» (практичний психолог Левицька В. В.) та відверта розмова «Сім’я – маленька держава» (класний керівник 10 класу Прядка О. І.), як форми виховної діяльності, які сприяють соціалізації учнів старшої ланки.  Робота шкільних гуртків, як один із засобів розвитку соціальної активності учнів в позаурочний час, була представлена презентацією літературно-музичної композиції «Свіча, запалена від серця» та образотворча майстерня «Художній розпис пряників».

Майстер-клас проведено на достатньому методичному рівні.

Переглядів: 375 Повернутись