Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар у формі методичної скарбнички для вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста

21.02.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 лютого 2017 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар у формі методичної скарбнички для вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина за темою «Упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту».

Мета семінару – ознайомити учасників з теоретичними основами та практичними напрацюваннями молодого вчителя з питання упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту.

Відкрила захід заступник директора з НВР Капустянська Л.С., яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару. Інформаційно-презентаційний блок розпочала учитель російської мови та зарубіжної літератури Ленець Тетяна Олексіївна. Доповідь-презентація з теми «Упровадження інноваційних технологій у системі діяльнісного підходу з метою забезпечення реалізації нового Державного стандарту» була змістовною та повністю відповідала заявленій темі. Практичний блок розпочався введенням в урок російської мови. Продовжився практичний блок уроком російської мови з теми «Несклоняемые существительные» у 6 класі. Вчитель використала такі форми роботи: ігрова («Квітка знань», «Пастка»), робота в парах, фронтальна робота. На уроці було застосовано інноваційні вправи: «Мікрофон», «Незакінчене речення».

Закінчився практичний блок самоаналізом проведеного уроку.

По закінченню заходу учасники практикуму обмінялися думками. Тема семінару розкрита повністю, мети досягнуто.

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено достатній методичний рівень проведення семінару.

Тетяна Олексіївна – малодосвідчений спеціаліст і вперше бере участь у семінарі міського рівня. Тому бажаємо їй творчого натхнення та успіхів на освітянській ниві.

Переглядів: 333 Повернутись