Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Турнір з настільного тенісу

16.02.2017 | Розмістив: В.В. Стрілець

15.02.2017 року  на базі Люботинського ліцею залізничного транспорту  за ініціативи відділу виконавчого комітету Люботинської міської ради у справах молоді та спорту та КЗ – міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» пройшов турнір з тенісу настільного серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. У турнірі взяли участь учні п’яти загальноосвітніх закладів міста: Люботинського НВК № 2, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3,  Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та Караванської ЗОШ І-ІІІ ст. Суддівство здійснювали вчитель фізичної культури Люботинського ліцею залізничного транспорту Сидоренко О.С. та директор КЗ – міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Удянський Ю.В.

За результатами змагань перемогу здобула команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, ІІ місце посіла команда Караванської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Призери були нагороджені грамотами і дипломами КЗ – міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», переможці отримали кубок від КЗ – міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».