Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський етап чемпіонату України з баскетболу 3х3

01.02.2017 | Розмістив: Ю. Стрілець

1.02.2017 на базі Люботинської гімназії № 1 пройшов міський етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд юнаків та дівчат 2002 року народження.

У змаганнях взяли участь учні чотирьох закладів: Люботинської гімназії № 1, Люботинського НВК № 2, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. Люботинська гімназія № 1 була представлена лише командою юнаків команда дівчат не подала заявки на участь у змаганнях.

Серед юнаків перемогу здобула команда Люботинського НВК № 2, ІІ місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ІІІ місце команда Люботинської гімназії № 1.

Серед дівчат перемогу здобула команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, ІІ місце посіла команда Люботинського НВК № 2, ІІІ місце команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти, а команди, що посіли перші місця, отримали кубки від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Вітаємо переможців і бажаємо успіхів на обласному етапі етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України)!

Переглядів: 344 Повернутись