Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-практикум для молодих вчителів за темою "Перші кроки до вершин педагогічної майстерності"

19.10.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Античні мудреці говорили: "Хочеш зміцнювати державу – виховуй молодь". І саме молодь, за якою майбутнє в усьому, покликана зміцнювати державу. Багато в чому успіх і результати навчального закладу залежать від роботи з молодими спеціалістами, які охоче і швидше сприймають інновації. Ось тому у місті велика увага приділяється роботі з молодими та малодосвідченими вчителями. 18 жовтня 2011 року на базі  Люботинської ЗОШ №3 (опорна школа по роботі з молодими спеціалістами) відбувся семінар-практикум для молодих вчителів за темою "Перші кроки до вершин педагогічної майстерності". У роботі семінару взяли участь молоді вчителі шкіл м. Люботина, адміністрація та досвідчені педагоги ЗОШ №3, завідуюча МЦППСР Бойко Л.М., методист ЛММК Хлистун Н.І.

 У теоретичній частині семінару  заступник директора з НВР ЗОШ №3 Ситюк Н.М.  розповіла молодим колегам про вимоги до календарно-тематичного та поурочного планування, про заповнення сторінок журналу, методист ЛММК Хлистун Н.І. ще раз наголосила на критеріях оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. Досвідчені вчителі опорної  школи провели для молодих вчителів відкриті уроки з подальшим аналізом та самоаналізом. Потім молоді колеги  аналізували  побачені уроки, ділилися думками, що побачили цікавого на уроці, що корисного взяли для себе, що змінили б на уроці.

У практичному блоці завідуюча МЦППСР Бойко Л.М. провела заняття для молодих з елементами тренінгу "Практичні поради психолога", під час якого у формі гри вчителі намагалися розв'язати життєві ситуації.  

Мельник Н.О., директор Люботинської ЗОШ № 3

Переглядів: 1815 Повернутись