Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих класних керівників

05.11.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

З метою окреслення пріоритетних напрямів діяльності з національно-патріотичного виховання учнів, підвищення компетентності та розвиток творчого потенціалу класних керівників 3 листопада 2016 року на базі Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено майстер-клас для молодих класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста з теми «Формування патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання» в рамках роботи Школи молодого класного керівника.

Під час майстер-класу учасники обговорили зміст і форми національно-патріотичного виховання на даному етапі розвитку суспільства. Молодим класним керівникам було презентовано літературно-музичне свято «Рідне земле моя, ти козацькою славою щедра». Підсумком майстер-класу була робота фокус-груп щодо діагностики рівня сформованості в учнів ціннісного ставлення до суспільства і держави з урахуванням вікових особливостей учнів.

Майстер-клас підготували і провели  методист ММК Лампанченко К.В. та заступник директора Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бондаренко Т.В.

Переглядів: 446 Повернутись