Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся науково-практичний семінар за темою "Психологічне здоров’я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ як запорука підвищення загальної культури здоров’я та її виховних можливостей"

27.09.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану роботи Центру практичної психології та соціальної роботи при Люботинському міському відділі освіти 27 вересня 2011 р. на базі дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» відбувся науково-практичний семінар за темою «Психологічне здоров’я учасників навчально-виховного процесу в ДНЗ як запорука підвищення загальної культури здоров’я та її виховних можливостей». Метою даного заходу було удосконалення психологічного супроводу навчально-виховного процесу в ДНЗ міста практичними психологами ЦППСР щодо профілактичної та просвітницької роботи з педагогічними працівниками, батьками з питань здорового способу життя. Завданням семінару було формування методологічної, теоретичної, професійної компетентності практичних психологів і педагогічних працівників ДНЗ, їхню усвідомлену потребу у постійному психологічному та педагогічному самовдосконаленню.

Для проведення семінару завідувачкою Центру практичної психології та соціальної роботи Бойко Л.М. були розроблені та роздруковані кожному учаснику заходу рекомендації практичного спрямування:

  • Основні ознаки психологічно здорової людини
  • Рекомендації щодо збереження психологічного здоров’я
  • Словник психологічних термінів

На семінарі були присутні 25 осіб, серед яких працівники ЦППСР, завідуючі та вихователі-методисти ДНЗ міста, вихователі та батьки ДНЗ №1.

Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню співробітників Центру та педагогів дошкільних закладів із теоретичними аспектами поняття «психологічне здоров’я». Дана інформація була представлена у вигляді доповіді, яка супроводжувалася комп’ютерною презентацією. Під час теоретичної частини присутні були ознайомлені із результатами психодіагностичних досліджень педпрацівників ДНЗ №1.

Практична частина семінару була присвячена відпрацюванню вихователями навичок усунення негативних емоцій через ознайомлення з прийомами їх розхитування та нейтралізації. Вправи, які були дібрані для проведення практичного заняття з елементами тренінгових технологій, охоплювали різні сфери життя та можливі ситуації виникнення негативних емоцій.

По закінченню тренінгових вправ присутні мали змогу ознайомитися із комплексом ранкової суглобової гімнастики, яку продемонстрували мати з дитиною-вихованцем ДНЗ №1.

О.А.Блізнякова, методист ЛММК

Переглядів: 1242 Повернутись