Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практикум творчого бібліотекаря

28.10.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

27 жовтня 2016 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся практикум творчого бібліотекаря за темою: «Робота шкільної бібліотеки щодо формування національно-патріотичної особистості шляхом залучення до літературної спадщини українського народу». Мета практикуму: показати  систему роботи шкільного  бібліотекаря щодо національно-патріотичного  виховання  учнів. На заході були присутні шкільні бібліотекарі всіх ЗНЗ міста. 

Інформаційно-презентаційний блок розпочала бібліотекар Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Жох В.М., яка презентувала досвід роботи з теми «Робота шкільної бібліотеки щодо формування національно-патріотичної особистості шляхом залучення до літературної спадщини українського народу». Презентація була ґрунтовною, послідовною, повністю відповідала заявленій темі. Основна увага приділялась формам роботи бібліотекаря з питань національно-патріотичного виховання. 

Практичний блок презентувала вчитель української мови та літератури Притула Л.О., яка провела урок  у 6 класі на тему «М.Вороний «Євшан-зілля» - поема про необхідність повернення людини до історичної пам’яті й усвідомлення своєї національної приналежності». Продовжився практичний блок усним журналом для учнів 5 класу «Від проголошення Незалежності до нової України» та творчим звітом переможців конкурсу читців творів Т.Г. Шевченка.

По закінченню заходу учасники практикуму обмінялися думками, звернули увагу на те, що такі заходи сприяють розвитку національно-патріотичної свідомості учнів.

У результаті анкетування учасники  відзначили актуальність та високий рівень проведення практикуму для шкільних бібліотекарів.

Ми дуже вдячні адміністрації школи за теплу, гостинну зустріч, цікавий та насичений захід.  

Переглядів: 417 Повернутись