Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар "Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями школи"

19.10.2011 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК 19 жовтня 2011 р. на базі Люботинської ЗОШ №4 в рамках роботи постійно діючого семінару «Інноваційні технології» відбувся теоретично-практичний семінар "Впровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями школи". Даний захід мав на меті ознайомлення педагогів міста зі шляхами формування критичного мислення на уроках. Завданнями методичного заходу було:

  • розкриття потенційних можливостей поєднання форм та методів роботи на уроках у формуванні творчих здібностей учнів;
  • демонстрація застосування ІКТ як засобу формування творчої особистості учня, розвитку його компетенції

Участь у семінарі взяли 11 педагогів, серед яких вчителі, які впроваджують технологію розвитку критичного мислення в початкових та середніх класах.

Теоретична частина семінару складалася із пролонгованої доповіді вчителів Скубреєвої Л.В. та Репецької Г.В., що супроводжувалася презентацією.

Логічним продовженням доповіді стали виступи вчителів закладів, які провели майстер-класи по ознайомленню з методикою проведення уроків за технологією критичного мислення та презентували дидактичні матеріали до уроків.

Аналітичний блок семінару пройшов у формі круглого столу, де кожен з присутніх мав змогу поділитися власними наробками за темою семінару, та отримати відповіді на питання, які виникають при застосуванні технології критичного мислення.

 С.М.Мазій, методист ЛММК 

Переглядів: 1342 Повернутись