Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина

24.10.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

21 жовтня 2016 року на базі Люботинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина за темою "Формування професійної компетентності педагогів в області компʼютерних технологій".

Відкрили майстер-клас  вчителі математики Тарасенко Г.М. та Гончаренко Т.І. інтерактивною вправою «Привітання», яка сприяла створенню доброзичливого мікроклімату серед учасників. Учасники заходу висловили свої очікування від майстер-класу.

Наробками з власної методичної скарбнички за темою «Формування професійної компетентності педагогів в області компʼютерних технологій» поділилася з молодими колегами вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Тарасенко Г.М.

         Практичний блок складався з панорами методичних знахідок «Дослідження з теми «Логарифмічна функція» та практичного тренінгу для вчителів за темами «Показникова функція» та «Логарифмічна функція».

Наступним етапом заходу було практичне заняття "Робота з тестами у форматі ЗНО". Досвідчені вчителі математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 разом з молодими колегами опрацювали запропоновані завдання онлайн-тестів за програмою ЗНО з математики 2016 року.

Під час підведення підсумків визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 384 Повернутись