Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

12.09.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

10 вересня 2016  року на базі стадіону «Олімпієць» пройшли заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У рамках святкування Дня фізичної культури та спорту пройшли змагання серед шкільних команд з таких видів спорту: міні-футбол, пляжний волейбол, стрітбол.

Крім того, напередодні 8 вересня 2016 року на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов турнір з шашок, участь у якому взяли команд всіх загальноосвітніх закладів міста. У командному заліку перемогу здобула команда Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у індивідуальному заліку кращою стала учениця 10 класу Люботинського НВК № 2 Давидова Вікторія.

За результатами змагань з міні-футболу переможцем стала команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4,  ІІ місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, ІІІ місце – команда Люботинської гімназії № 1. А також команда міста з футзалу «Атлетік» відзначила пам’ятним подарунком кращого гравця – це учениця Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Шелест Юлія.

У змаганнях з пляжного волейболу брали участь команди хлопців і дівчат. Серед команд дівчат І місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, ІІ місце – команда  Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, ІІІ місце – Люботинського НВК № 2. Серед команд хлопців І місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3, ІІ місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, ІІІ місце – Люботинського  НВК № 2.

У турнірі зі стрітболу перемогла команда Люботинського НВК № 2 , ІІ  місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3, ІІІ місце посіла команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4

Під час проведення  урочистостей відзначили кращого вчителя фізичної культури за підсумками 2015/2016 навчального року: вчителя фізичної культури Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 Триленко А.Л. та кращий навчальний заклад: Люботинської==а загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6.

Кращими у міських змаганнях з масових видів спорту за підсумками 2015/2016 навчального року стала команда Люботинського НВК № 2. Всі переможці отримали грамоти міського голови, команди, які посіли перші місця у змаганнях отримали кубки, переможці з міні-футболу отримали у подарунок футбольний м’яч, а також за ініціативи представників громадського об’єднання цивільний корпус «Азов» солодкими подарунками була нагородження краща команда вболівальників – команда Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5.

Вітаємо переможців і бажаємо ще більших успіхів у спорті!

Переглядів: 423 Повернутись