Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів трудового навчання

04.05.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

28 квітня 2016 року на базі Люботинської ЗОШ №4 було проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання шкіл м. Люботина за темою «Метод проектів як засіб підвищення творчого потенціалу учнів на уроках трудового навчання».   

Мета заходу – удосконалити теоретичні та практичні знання вчителів стосовно методу проектів; показати послідовність роботи створення проекту; познайомити учасників майстер-класу з практикою поєднання техніки макраме та декоративних елементів під час виготовлення виробів.  

Заняття майстер-класу відкрив вчитель трудового навчання Мозговий С.В. інтерактивною лекцією-презентацією «Метод проектів як засіб підвищення творчого потенціалу учнів на уроках трудового навчання». У практичному блоці Вакар Т.Л. познайомила присутніх учителів з технікою макраме та провела майстер-клас «Я роблю це так» з теми «Поєднання техніки макраме та декоративних елементів під час виготовлення виробів». Вчителі працювали в групах, парах. Урок-творча майстерня пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, був інформаційно насиченим і надзвичайно продуктивним. При підведенні підсумків  визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 520 Повернутись