Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів основ здоров'я

25.03.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

24 березня 2016 року на базі Люботинської ЗОШ №3 було проведено майстер-клас для вчителів основ здоров'я шкіл м. Люботина за темою «Майстерність сучасного уроку: впровадження інноваційних технологій у навчально-виховному процесі як засіб формування успішної компетентної особистості педагога та учня навчального закладу».   

Мета заходу – висвітлити методичні принципи організації і проведення уроків основ здоров'я, застосування методів активізації творчої діяльності учнів шляхом використання інноваційних технологій, методів і прийомів навчання, що сприяють розвитку життєвих навичок, підвищити рівень професійної компетентності вчителів основ здоров'я.

Людмила Валентинівна Толстоп'ятова відкрила заняття майстер-класу методичним дайджестом «Викладання основ здоров'я на засадах розвитку життєвих навичок». У практичному блоці Людмила Валентинівна провела урок-тренінг основ здоров'я, на якому в ролі учнів були вчителі основ здоров'я шкіл міста Люботина. Тема уроку: «Хвороби цивілізації. Соціальні чинники ризику. Вплив комерційної реклами на здоров'я». Вчителі-учні працювали з тестами, працювали в групах, парах, захищали проекти, створювали презентації. Урок пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, був інформаційно насиченим і надзвичайно продуктивним.

Під час роботи творчої майстерні вчителі в комп'ютерному варіанті створювали тестові завдання для учнів 7 класу до розділу «Соціальна складова здоров'я». Вчителі основ здоров'я взяли участь у рухливій перерві «Роби зі мною, роби, як я, роби краще за мене», пізнавальній грі «Пригоди у країні Здоровляндії».

При підведенні підсумків  визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Методист ММК Хлистун Н.І.

Переглядів: 720 Повернутись