Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів суспільствознавства

25.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

24 лютого 2016 року на базі Люботинського НВК №2 відбувся майстер-клас для вчителів суспільствознавства за темою «Упровадження інтерактивних технологій навчання на уроках суспільствознавства як один із шляхів підвищення якості навчання».

Під час майстер-класу педагоги мали змогу ознайомитися із практичним досвідом роботи вчителя історії Олійника О.В. щодо розширення пізнавальних можливостей учнів, підвищення якості навчання шляхом упровадження інтерактивних технологій навчання на уроках суспільствознавства.

У практичному блоці учителем Олійником О.В. було проведено творчу майстерню-практикум для вчителів «Можливості практичного застосування інтерактивних технологій на уроках суспільствознавства: підготовка до проведення «Практичних занять» з історії України в 7 класі «Слово о полку Ігоревім» як історичне джерело».  Під час практикуму учасники майстер-класу розробили декілька варіантів конспекту практичного заняття із зазначеної теми.  

Також було проведено практикум-тренінг «Проблеми підготовки учнів до ЗНО з історії України. Розв’язування завдань ЗНО». У запропонованих завданнях було акцентовано увагу на знання історичних документів.  

Всі учасники методичного заходу отримали опрацьовані матеріали на електронних носіях.

По закінченню методичного заходу відбулося анкетування учасників майстер-класу, під час якого визначено високий методичний рівень проведення заходу.   

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 470 Повернутись