Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих класних керівників середньої ланки

02.02.2016 | Розмістив: Ю. Стрілець

29 січня 2016 року у Люботинській гімназії № 1 відбувся майстер-клас для молодих класних керівників середньої ланки з теми «Діяльність класного керівника щодо формування ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави».  Метою майстер-класу  було окреслити пріоритетні напрями діяльності класного керівника з національно-патріотичного виховання учнів середньої ланки, ознайомити класних керівників з методикою проведення КТС до Дня Соборності України. 

З метою підвищення компетентності класних керівників  заступник директора з виховної роботи Люботинської гімназії № 1 Давиденко В.Г. з методикою організації КТС, як формою діяльності класного керівника щодо національно-патріотичного виховання учнів. Учасникам майстер-класу було презентовано КТС «Моя родина - Україна» (святкова програма до Дня Соборності України), яку підготували учні середньої ланки (5-7 класи) Люботинської гімназії № 1 (відповідальна - класний керівник 6-Б класу Смородько В.А.).

По закінченню святкової програми відбулось засідання фокус-групи «Формування ціннісного ставлення учнів основної школи до суспільства і держави», під час якої учасники  майстер-класу переглянули та обговорили нормативно-правову базу, інтернет-ресурси з питань патріотичного виховання учнів, визначили ефективні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів щодо патріотичного виховання дітей. Підсумком роботи фокус-групи був методичний практикум «Проектування форм виховної діяльності з національно-патріотичного виховання».

Переглядів: 572 Повернутись