Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина

26.01.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

21 січня 2016 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 було проведено майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина за темою «Особливості реалізації нового змісту Державного стандарту базової загальної середньої освіти в 7-х класах ЗНЗ у 2015/2016 навчальному році».

Мета майстер-класу: ознайомити присутніх із досвідом роботи вчителя фізики щодо реалізації нового змісту Державного стандарту базової загальної середньої освіти в 7-х класах ЗНЗ.

Відкрила майстер-клас  вчитель фізики Люботинського НВК № 2 Прядка О.І. інтерактивною вправою «Очікування», яка сприяла створенню доброзичливого мікроклімату серед учасників та мотивації до подальшої роботи.

Вчитель фізики Прядка О.І. презентувала присутнім власні напрацювання з теми «Діяльнісний підхід до навчання фізики», ознайомила педагогів із основними етапами формування предметної, науково-природничої та ключових компетентностей учнів засобами фізики як навчального предмета в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти з метою активізації пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів фізики у творчій педагогічній майстерні, під час якої присутні розробляли та презентували міні-проекти з теми «Сила тяжіння. Вага. Невагомість» та «Прості механізми у побутових пристроях».

На завершення роботи вчитель фізики Прядка О.І. запропонувала присутнім свої методичні наробки щодо здійснення управління інтегрованою дослідницькою, творчою діяльністю учнів та організації пошукової роботи, допомоги у визначенні мети та завдань навчальних проектів для учнів 7 класу з теми «Взаємодія тіл. Сила», «Механічна робота та енергія».

Методист ММК                              С.М.Мазій

Переглядів: 530 Повернутись