Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів інформатики

01.02.2016 | Розмістив: В.В. Стрілець

Згідно річного плану ММК 28 січня 2016 року на базі Люботинської гімназії № 1 проведено майстер-клас для вчителів інформатики міста за темою: «Розвʼязування олімпіадних задач у середовищах Visual Basic та Pascal».  Метою заходу було сприяти оволодінню учасниками майстер-класу прийомами та методами розвʼязання олімпіадних задач у середовищах програмування Visual Basic та Pascal.

Інформаційно-презентаційний блок майстер-класу, проведеного вчителем інформатики Люботинської гімназії Ковтуном С.В., розпочався з проведення інтерактивної вправи в режимі он-лайн тестування, за результатами якої були визначені завдання роботи для учасників заходу. Сергій Володимирович запросив присутніх до своєї педагогічної майстерні «Олімпіадні задачі: їх класифікація, етапи розвʼязання та перевірки».

Практичний модуль майстер-класу розпочався проведенням інтерактивної вправи «Палітра майстра», під час якої вчитель продемонстрував присутнім власні наробки із досвіду роботи щодо розвʼязання олімпіадних задач. Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів інформатики у творчій педагогічній майстерні, де присутні, працюючи в групах, розвʼязували задачі з інформатики, а потім колективно проводили їх покрокову перевірку.

 При проведенні вправи «Відкритий мікрофон» кожен з присутніх мав змогу поділитися власними думками за темою майстер-класу та отримати відповіді на питання.

Під час анкетування учасники семінару відзначили актуальність, ефективність та високий рівень проведення майстер-класу.

Методист ЛММК С.М. Мазій

Переглядів: 450 Повернутись