Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для новопризначених керівників та заступників керівників навчальних закладів міста

27.12.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

22  грудня 2015 року  на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся майстер-клас з теми «Створення гуманної, комфортної та здоров’язбережувальної атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу» для новопризначених керівників та заступників керівників навчальних закладів міста Люботина, у якому взяли участь 9 осіб. Метою майстер-класу було: розкрити сутність управлінської діяльності адміністрації закладу щодо створення комфортної атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу; продемонструвати переваги нетрадиційних форм проведення педагогічних рад.

Учасників майстер-класу привітали учні, вчителі та батьки навчального закладу музичною композицією «Шкільна родина – сім’я єдина». Відкрила майстер-клас директор школи Мельник Н.О., яка запропонувала учасникам висловити свої очікування у ході вправи «Інформаційний трикутник». Учасникам було запропоновано переглянути «дефіле нестандартних педрад», під час якого директор Мельник Н.О. та заступник директора Ситюк Н.М. презентували нестандартні форми педагогічних рад, які проводяться у школі, розкрили мету проведення педради, наголосили на перевагах тієї чи іншої форми.  На допомогу новопризначеним керівникам надано методичні нотатки «Педагогічна рада школи як форма вдосконалення професійної компетентності вчителя», у яких розкрито функції педради, вимоги до визначення тематики педрад, технологію та циклограму проведення, алгоритм-пам’ятку ведення педради та реалізацію її рішень, а також перелік літературних джерел, якими можна скористатися під час підготовки до педагогічної ради.

Особливо цінним для учасників стала «Школа управлінської майстерності», під час якої адміністрація школи провела педраду – ділову гру з теми «Створення гуманної, комфортної та здоров’язбережувальної  атмосфери у школі на основі взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу», учасниками якої стали самі новопризначені керівники. Передумовою вибору даної тематики педагогічної ради стало обговорення проблем комфортності перебування учнів у школі очима батьків, вчителів та самих учнів під час засідання ради школи, відеопитування дітей. Педагогічна рада проведена з використанням інтерактивних методів та вправ «Асоціативний кущ, «Визначення», «Імпровізація», «Керівник», «Реклама». Новопризначені керівники створювали колажі щодо створення комфорту у закладі, коментували педагогічні ситуації, розробляли SWOT-аналіз та рекламу навчального закладу.

Висловлюємо подяку адміністрації Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за високий рівень проведення майстер-класу, що сприяв підвищенню управлінської компетентності новопризначених керівників навчальних закладів міста.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 1031 Повернутись