Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина

01.12.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

26 листопада 2015 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено майстер-клас для вчителів фізики шкіл м. Люботина за темою "Науково-дослідницька діяльність учнів як одна із форм розвитку творчих здібностей обдарованих дітей".

Мета заходу: сприяти оволодінню слухачами прийомами та методами організації науково-дослідницької діяльності обдарованих учнів; актуалізувати і узагальнити теоретичні знання, вміння та навички вчителів щодо розвитку творчих здібностей учнів на уроках фізики та в позаурочний час шляхом впровадження проектних технологій, залучення до науково-дослідницької діяльності.

Вчитель фізики Дудка О.А. презентувала присутнім власні напрацювання з теми «Науково-дослідницька діяльність учнів як одна із форм розвитку творчих здібностей обдарованих дітей», ознайомила педагогів із основними етапами впровадження проектних технологій при вивченні фізики у 7 класі за новою програмою в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти з метою активізації пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Наступним етапом майстер-класу була робота вчителів фізики у педагогічній майстерні, під час якої присутні моделювали та презентували міні-проект з теми «Порівняння швидкостей рухів тварин, техніки».

А на завершення роботи вчитель фізики Дудка О.А. запросила присутніх на захист проекту учнями 7-А класу «Визначення середньої швидкості нерівномірного руху». Групи «Теоретиків», «Практиків» та «Редактори» звітували про проведену роботу над проектом та презентували його.

 Під час підведення підсумків (згідно з анкетуванням учасників заходу) визначено високий науково-методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 886 Повернутись