Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина

27.11.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

20 листопада 2015 року на базі Люботинського НВК № 2 було проведено майстер-клас для молодих та малодосвідчених вчителів математики шкіл м. Люботина за темою "Розвиток творчого мислення на уроках математики як один із шляхів підвищення результативності навченості в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти".

Мета заходу: ознайомити учасників майстер-класу з досвідом роботи вчителів математики щодо розвитку творчого мислення учнів в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти,  удосконалювати навички вчителів щодо використання тестових завдань у форматі ЗНО.

Вчителі математики Лутицька Н.В. та Прядка О.І. під час проведення методичного практикуму звернули увагу присутніх на використання завдань, спрямованих на розвиток творчого мислення учнів на різних етапах уроків; використання завдань у форматі ЗНО познайомили присутніх з сучасною типологією уроків, поділилися досвідом роботи щодо побудови сучасного уроку.

Наступним етапом семінару був практичний тренінг "Робота з тестами у форматі ЗНО". Досвідчені вчителі разом з молодими колегами опрацювали запропоновані тести ЗНО 2011-2015 років (за програмою математики 5-7 класів).

Під час підведення підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу.

Переглядів: 533 Повернутись